Naše služby

Zajišťujeme komplexní soubor odborných činností

Provádíme jak komplexní, tak dílčí dodávky v oboru měření a regulace technologických procesů. Realizujeme projektovou přípravu, zajišťujeme dodávky periferií a rozvaděčů. Zabýváme se montážemi včetně silovou elektroinstalací řízených technologií. Připravujeme pro vás aplikační software, uvádíme systémy do provozu a zaškolujeme obsluhu.

Jsme specialisté na:

Projekce systémů měření a regulace

K vaší spokojenosti, a proto, abychom odvedli více než dobré projekční činnosti, vás naši technologové vždy osobně navštíví. Bereme v potaz vaše investiční záměry, technické podmínky a kvalitu navrhovaného zařízení. Proto je pro nás individuální přístup k technickému zadání standardem.

Optimální řešení systému měření a regulace navrhujeme díky úzké spolupráci s technologem a projektantem profese topení, plyn a vzduchotechnika.

Projektovou dokumentaci zpracováváme ve formátech dle vašeho přání, v souladu s podmínkami stanovenými ČSN.

Dodávka a montáž

Dodání potřebného materiálu v oboru měření a regulace, elektroinstalace a topení, stejně jako montáž veškeré měřicí a regulační techniky ve vašem objektu, jsou pro nás samozřejmostí. Plnohodnotně vybavené technické zázemí, skladové prostory i dílny a vozový park nám umožňují poskytování komplexních služeb.

Revize a servis

Standardem je záruční a pozáruční servis v obvyklých lhůtách. Nadstandardní služby spojené s kontinuální havarijní službou jsou součástí smluv o dílo – servisních smluv a jsou zahrnuty v paletě obvyklých nabídek pro naše zákazníky.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně

I při velmi složitých aplikacích dosahujeme díky digitálním DDC či PLC systémům komfortní obsluhy a vysokých úspor energií. Zajistíme pro vás programové vybavení přizpůsobené podle vašich individuálních přání.