Fotovoltaické systémy na rodinných domech a firemních objektech v Bechyni

Fotovoltaické elektrárny se budují také v lokalitě Bechyně na Táborsku. Přinášíme vám fotografie z budovaných fotovoltaických elektráren vystavěných na střechách rodinných domů a na firemním objektu. Stavbu realizuje společnost Sviták – měření a regulace tepla, s.r.o. Při výstavbě fotovoltaické elektrárny byla použita technologie Phonosolar.

Fotovoltaické elektrárny na rodinných domech

V lokalitě Bechyně se v případě solárních elektráren na střešních konstrukcích rodinných domů jedná celkem o 74 kusů solárních panelů Phono Solar (typ PS 230 M-20/U). Ty dohromady čítají výkon 17,02 kWp.

Konkrétně na výstavbu fotovoltaické elektrárny pro jeden typ rodinného domu bylo použito 14 ks solárních panelů (PS 230 M-20U) o výkonu 3,22 kWp. Druhý typ rodinného domu ponese 20 solárních panelů Phono Solar (PS 230 M-20/U) o výkonu 4,6 kWp. Na střechu dalšího rodinného domu v Bechyni jsme instalovali 40 kusů fotovoltaických panelů Phono Solar (PS 230 M-20/U), které budou dosahovat výkonu 9,2 kWp. Prohlédněte si výstavbu uvedených fotovoltaických elektráren na konkrétních rodinných domech na našich fotografiích.

Fotovoltaická elektrárna na firemním objektu

V případě firemního objektu je na fotovoltaické elektrárně použito 96 kusů solárních panelů Phono Solar (PS 220 P-20/U), které dohromady dosahují výkonu 21,12 kWp. Prohlédněte si postup výstavby v naší fotogalerii.

 
 
exit();